ГоловнаНаш проєктКонтакти

8 безкоштовних AI курсів від Amazon

Дмитро Плахта
May 14, 2024
1 хв. читання
8 безкоштовних AI курсів від Amazon

Це, звісно, не курси по особистій продуктивності від Джеффа Безоса, але теж дуже корисна добірка.

Отож, Amazon пропонує безкоштовні курси з технології генеративного штучного інтелекту. Це все в рамках ініціативи компанії під назвою «AI Ready».

Для початку ловіть добірку курсів для ділової та нетехнічної аудиторії:

1.Вступ до генеративного штучного інтелекту. Тут ви ознайомитеся з основами генеративного ШІ, його застосуваннями та поняттями, які потрібно знати, як-от основні моделі.

  1. Навчальний план генеративного штучного інтелекту для осіб, які приймають рішення. Це серія з трьох курсів, у якій розповідається про те, як спланувати проєкт генеративного штучного інтелекту та створити організацію, готову до генеративного штучного інтелекту.

  2. Вступ до Amazon CodeWhisperer. Цей курс навчить, як користуватися генератором коду зі штучним інтелектом Amazon, який створює цілі рядки коду.

А тепер на черзі курси для розробників і технічної аудиторії:

  1. Foundations of Prompt Engineering. У цьому курсі ви дізнаєтеся про принципи, техніки та найкращі практики для розробки ефективних промтів для генеративного штучного інтелекту.

  2. Машинне навчання з низьким вмістом коду. Курс про те, як підготувати дані, навчити моделі машинного навчання та розгорнути моделі машинного навчання з мінімальним кодуванням і без глибоких знань машинного навчання.

  3. Створення мовних моделей. Тут ви навчитеся використовувати розподілені навчальні бібліотеки Amazon SageMaker для створення мовних моделей і як точно налаштувати моделі з відкритим кодом та основні моделі.

  4. Amazon Transcribe – Getting Started. Матеріали про те, як використовувати Amazon Transcribe, повністю керовану службу AI, яка перетворює мовлення на текст за допомогою технології автоматичного розпізнавання мовлення.

  5. Створення генеративних програм AI за допомогою Amazon Bedrock. Насправді дуже інформативна назва курсу. Ага, тут навчають, як використовувати Amazon Bedrock для створення генеративних програм AI.

P.S. Підписуйтеся на телеграм-канал IT Ukraine, який читає вже понад 40 тисяч українців! Генеруємо там контент, як для промпту «простими словами про ІТ та бізнес».


Поділись

Дмитро Плахта

Дмитро Плахта

COO Imba Media

Пов’язані статті

Навчання в ІТ сфері: 5 безкоштовних курсів від Гарвардського університету
May 15, 2024
1 min
ГО "ІТ ЮКРЕЙН"
ЄДР 45213813
© 2024, Bci права захищено

Проєкт

СпівпрацяНаша командаНаписати нам

Соцмережі

Контакти

+380937051175
ITUkraine.media@gmail.com
Україна, 79000, Львівська обл., м.Львів, вул.Степанівни О., буд.45